piątek, 14 lutego 2014
Obowiązkowy Dzień
Hej!
Wiecie, że jutro jest twitcam Lodovici? Super co nie?
Tak się cieszę i już się nie mogę doczekać!
No ale tak.
Miałam wam powiedzieć co mój tata dostał od rodziny swojej siostry.
Więc dostał taki krem i szampon Nivea.
A mam pisać tego bloga o sobie więc napiszę co dziś robiłam.
No więc miałam dziś taki obowiązkowy dzień.
Miałam uczyć się do konkursu szkolnego do którego przeszłam dalej i robiłam dyktanda za które mama dawała mi oceny i zgadnijcie jakie dostałam, a podpowiem wam, że ze wszystkich miałam tą samą ocenę!
To jak myślicie?
SAME SZUCHY!!!
Super, co nie?
Potem miałam opowiadać z lektur, bo też zostałam wybrana do tego konkursu, a tytuł jest "Z LEKTURĄ ZA PAN BRAT".
A jak już to zrobiłam to miałam grać na skrzypcach, a!
Ja wam nie wspominałam przecież, że gram na skrzypcach, prawda?
No to teraz wam mówię!
No to wracając do mojego dnia to grałam potem na skrzypcach i tak ciągiem po kolei to się toczyło, a potem znalazłam czas na kąpa (komputer)!
A wracając do twitcamu to cieszycie się z tego? Znaczy, z tego twitcamu!
Może wstawię wam zdjęcie Lodovici, ok?
A więc może już skończę, co?
Nie mam nic więcej do pisania, bo dzisiaj nic ciekawego się nie działo więc paa!!!
<3Jortini<3
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
.jpg)
.jpg)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz